Ubytování v Bernolákovo

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Bernolákovo. Najděte si jeden z apartmány a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Bernolákovo, kde najdeme města Tomášov, Svätý Jur, Senec, Pezinok a Bratislava.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Theresia Chateau - Bernolákovo 

Foto: Theresia Chateau - Bernolákovo
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
86 %

Located inside the Black River Golf Resort, Theresia Chateau is set in Bernolákovo, 20 km from Bratislava. It provides a garden and free WiFi. Each room at Theresia Chateau - Bernolákovo has a private bathroom with shower and free toiletries.


2. Golf Apartments 

Foto: Golf Apartments
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
67 %

Golf Apartments se nachází v obci Bernolákovo, 15 km od Bratislavy a 39 km od Parndorfu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Hotely v okolí Bernolákovo

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Bernolákovo jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Bernolákovo. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Bernolákovo.


3. Motel Kotva 

Foto: Motel Kotva
Vzdálenost: 1.7 km
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
69 %

Tento hotel se nachází jen 4 km od letiště v Bratislavě a nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkování. Je zde fitness centrum se saunou.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby47 - 47 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: